piątek, 22 kwietnia 2011

Na temat wiosennej łatki!

W środę, 20 kwietnia, w tego roku wiosenny patch zostanie uruchomiony. Chcielibyśmy krótko pokazać Wam jakie zmiany ze sobą przyniesie.

  • Niektóre sekcje strony Tibia.com wyposażone zostaną w nowy wygląd w celu przedstawienia odpowiednich informacji w bardziej przejrzysty sposób, przede wszystkim strony zarządzania kontem. Na przykład; po zalogowaniu się na swoje konto, natychmiast zobaczysz, czy konto jest darmowe lub premium. Poniżej wyświetlana będzie lista Twoich postaci, gdy inne sekcje konta będą dostępne poprzez kliknięcie na "Zarządzaj konto ".
  • Wraz z wydaniem wiosennego patcha'a, gracze, którzy nigdy nie kupili czasu Premium lub zapłacił za dodatkową usługę,nie będą w stanie pisać postów na publicznym forum Tibii z postaci poniżej 21 poziomu. Ponadto, będziemy dodawać kolejne opcje raportowania w systemie raportowania. Gracze będą mogli raportować sygnatury,tak jak posty, nie wykluczając tych na gildiowych forach. Raport postu nie będzie miał żadnego wpływu na sam post dopóki nie zostanie on przetworzony przez członka obsługi klienta. Ponadto, mamy plan, aby wykluczyć raportowanie botów z listy limitowanych raportów.
  • Ponadto,ekwipunek postaci będzie nieco zmieniony.Każdy slot będzie zarezerwowany dla jednego rodzaju przedmiotu, tak przedmioty będą mogły być wprowadzane tylko w miejsca dla nich przeznaczone.Na przykład,nie będziesz już w stanie umieścić każdego przedmiotu w ręce czy miejscu na amunicje. Stare sloty „rąk”, teraz zostaną przekształcone na sloty tarczy i broni. Slot na amunicję będzie również slotem na źródła światła. Oprócz zmian slotów, będziesz mógł zauważyć zmiany takie jak informacje wyświetlane w Server logu na temat tego za ile punktów hp się uleczyłeś .
  • Tak jak zapowiadaliśmy niedawno, pracę nad klientem Flash nadal trwają, więc nie ukaże się on wraz z wiosennym patchem. Jednak zostaną wprowadzone pewne zmiany techniczne, przygotowujące system do wprowadzenia klienta Flash ale większość z nich nie będzie przez Was nawet zauważona.
  • Ostatni ale nie najmniejszy,Vad'Inchi i Lou ukończą swoje arcydzieła, będziesz mógł podziwiać ich obrazy na ścianach zamku królewskiego w Carlin i Thais. Były one zainspirowane przez wspaniałe zdjęcia opracowane przez najlepszych królewskich malarzy Tiffazinha i Fenris Greyback.

Przygotuj się na wiosenny patch!
Wasi Community Managers

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz