piątek, 22 kwietnia 2011

Pożegnalny wywiad z CM Ogreyem! cz.2

Romano (Tibiopedia/FT): Jeszcze jedno pytanie. Wiem, że napisałeś „moja dziewczyna i ja wzięliśmy ślub”, ale… Wyjdziesz za mnie?

… i uczynię Rico Pasa rozpaczliwie nieszczęśliwego? … < myśli > … Jasne!
Nie martw się, Rico! Swoją drogą miła rozmowa, hehe.

Rico Pasa (TibiaTR): Wyjdź za mnie, a nie za Romana. On jest kiepski w związku.
Romano (Tibiopedia/FT): Mój Ferumbras znajdzie Cię, Handi! Ogrey jest mój ok?!
Rico Pasa (TibiaTR): Chciałbyś!
Romano (Tibiopedia/FT): Byłem pierwszy, lol xD Możesz teraz tylko marzyć.
Rico Pasa (TibiaTR): Ehm, nie chodzi o bycie pierwszym, a o bycie lepszym.
Romano (Tibiopedia/FT): Chciałbyś być lepszym!
Rico Pasa (TibiaTR): Już jestem lepszy.
Romano (Tibiopedia/FT): Pff… Kontynuujmy wywiad.

TibiaTr: Jako kapitan, jeśli Twój statek tonie, będziesz ratował mnie (Rico) czy Romano?

O jejku! … Wy dwaj powinniście wziąć ślub w grze, ponieważ takie pytania i rozmowy, jakie wysłał Romano powyżej pokazują, że miłość jest wszędzie wokół nas.
Teraz naprawdę chcesz odpowiedzi? Prawdopodobnie zostawiłbym Was obu za sobą. Małżeństwa spadają chwilami na kryzysy – co może być bardziej romantyczne…

Romano (Tibiopedia/FT): To znaczy, że lubi nas obu i musimy się nim podzielić.
Rico Pasa (TibiaTR): Ty weź statek, ja wezmę kapitana.

obrazek

TibiaTr: Jaka była Twoja pierwsza opinia na temat Tibii kiedy ją zobaczyłeś?

Naprawdę uwielbiam dzisiejszą grafikę w Tibii. Chazorai, odnowa Carlin i Outlaw Camp, Meluna island… Po prostu piękne! Czuję się całkiem komfortowo, kiedy mogę odwiedzić tamte miejsca. Nawet kiedy przechodziłem przez kilka wspólnych obszarów, takich jak łąki miedzy Thais i Venore, myślałem czym naprawdę jest grafika Tibii: rodzaj wskazówek wewnętrznych, niespecjalnie odpowiednia może dla mas, ale na pewno dla prawdziwych smakoszy. Graczy smakoszy. Więc każdy, kto myśli, że Tibia nie może konkurować z innymi grami ze względu na grafikę, po prostu nie docenia tej gry. To tylko osobista opinia, chociaż. Cieszę się, że przywiązałem się niej i przezwyciężyłem pierwsze wrażenie, które miałem.

TibiaTr: Czy masz jakąś postać w grze, którą zdobywasz level? Jeśli tak, to jaki jest Twój level i jaka jest to profesja?

Muszę opowiedzieć tutaj trochę historii: Każdy, kto dołączy do CipSoftu zaczyna od grania w Tibię w swoim pierwszym tygodniu pracy. Tylko gra, nic więcej. To jest świetne! Dlatego dwa lata temu stworzyłem swoją „main postać”. Dlaczego „main postać” w cudzysłowie? Nie mam tyle wolnego czasu, który mógłbym poświęcić na grę, bo jestem dość mocno zaangażowany w inne projekty, które są poza moją pracą w CipSofcie. Więc naprawdę nie mogłem zdobywać doświadczenia swoją postacią w ciągu minionych dwóch lat – zatem… moja „główna postać” jest na 40 poziomowy knight na Obsidii, a nazywa się Krezzpod (i zostałem zabity przez 100 ek, który chronił 25 bot chara, którego chciałem wybić w jaskini croco/tortoise na dole Port Hope).
obrazek


TibiaTr: Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w grze?
Nigdy nie wynająłem domu i nigdy nie używałem żadnych dekoracyjnych przedmiotów. Ale dla mnie, 40 poziomowego rycerza, było dumą, gdy udało mi się zdobyć mój pierwszy knight set! Zrobiłem task na tarantule, gdzie zdobyłem nogawce, a zbroję kupiłem od innego gracza. Wciąż lubię wygląd tego setu. Ponadto lubię nosić Dark Helmet, Barabarian Axe oraz Dwarven Shield, czuję się z tym całkiem komfortowo. (Teraz nie śmiej się ze mnie, to wszystko jest prawdą!)

TibiaCity: Jakie jest Twoje ulubione miasto w grze i dlaczego?

Jestem mieszkańcem Port Hope, ale ja tak naprawdę nie lubię tego miasta, gdyż nie jestem fanem dżungli. Wszystkie te stworzenia i trujące rzeczy – Bah! Właściwie zostałem tam mieszkańcem ze względu na Grizzly Adamsa’, u którego wykonywałem jakiś czas temu zadania.
Jednym z moich ulubionych miast jest Carlin. Od reorganizacji w 2009r. naprawdę zaczęło super wyglądać… A także, gdy zacząłem swoją Tibijską karierę, Carlin miało już reputację Tibijskiego miasta, w którym można znaleźć najwięcej zwłok na ulicach. Niezależnie od tego, czy to prawda, czy też nie, lubię widzieć, w jaki sposób ludzie mówią o Carlin. Tak więc Carlin zawsze bardzo do mnie przemawiało. Właściwie powinienem się tam ruszyć…

TibiaCity: Spośród wszystkich World Questów, znajduje się tam jeden, który lubisz bardziej, niż pozostałe?

Jestem fanem ciężkich zadań i walk, zatem Rise of Devovorga jest zdecydowanie World Questem, który lubię najbardziej. Lubię jej ogólną historię oraz to, jak poszukiwania rozwijają się z czasem, zaczynając od pięknej dziewczyny, kończąc na tym. Moim skromnym zdaniem, to kawał dobrej roboty!

Tibia-Stats: Jakie masz hobby?

Zazwyczaj nie używam sobie słowa „hobby”, ponieważ wszystko co robię musi mieć mniej więcej jasny cel – w innym przypadku nie robię tego. Dla mnie „hobby” zawsze niesie ze sobą negatywne znaczenie, coś takiego, jak „droga, aby systematycznie marnować duuuuuużo czasu”. Więc zwykle mówię tutaj o „zainteresowaniach”. (Swoją drogą, nie mogę po prostu gdzieś usiąść, zrelaksować się i nic nie robić – to doprowadza mnie do szału! Strata czasu, itp&hellipemotka
Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to powiedziałbym: Bardzo lubię Disney's Uncle Scrooge, kaczka,która była niegdyś dość biedna, stała się najbogatszą kaczką niż kiedykolwiek. Ta fabuła jakoś mnie inspiruje.
Również lubię oglądać brytyjskie seriale. The IT Crowd lub Black Books są dobrymi przykładami. Jestem również zainteresowanym internetowym biznesem i społecznymi programami handlowymi. Nawet opracowuję dochodową usługę online wraz z kilkoma znajomymi. Mamy nadzieję, że wejdzie ona do życia za rok lub dwa.

Tibia-Stats: Jaki jest Twój ulubiony film?

Och, jest ich bardzo wiele. „The Fountain” jest robiącym wrażenie filmem, całkiem duchowym, który ciężko zrozumieć, ale jest bardzo inspirujący. „Children of Men” to jeden z moich ulubionych, przez wspaniałe i przerażające wizje przyszłości. Nie zapomniałem również o „Sunshine”, jednego z najbardziej nastrojowych filmów kina Science-fiction, o którym wiem. Kawał dobrej roboty!
Innymi naprawdę fajnymi filmami są „Cloverfield” (w roli głównej jedyny i niepowtarzalny Dodzilla) i dokumentalny nazywający się „Some Kind of Monster” opowiadający o metalowym zespole Metallica.

Tibia-Stats: Jaki jest Twój ulubiony zespół muzyczny/piosenka?

Dużo słucham zespołu Metallica (co za niespodzianka!) i Limp Bizkit. Można dosłownie poczuć agresywność płynącą od tych zespołów i energię, podczas słuchania ich piosenek. Kiedy nie jestem w nastroju, słucham zazwyczaj The Tea Party, Alice in Chains i zespół Recoil. Naprawdę uwielbiam muzykę, która zawiera dużo melancholii.

Tibia-Stats: Jakieś ciekawostki o sobie?

W Wieku 17 lat założyłem fan club Star Wars. Dziś już, niestety nie istnieje, ale wtedy mieliśmy około 10 aktywnych członków i sprawiało nam to wiele radości. Przebraliśmy się nawet, kiedy został wydany 1. epizod Star Wars. Ubrałem się jak Darth Maul MUHAHAHA.

Tibia-Stats: Jeśli mógłbyś mieć jakies super moce (jak super bohaterowie), jakie by one były?

Hmm... Myślę, że umiejętność latania w zupełności by wystarczyła. Mógłbym wtedy zrobić sobie piknik na dachach wieżowców Nowego Jorku, zaglądać przez okna do domów innych ludzi... i tak, ok, mógłbym uratować życie niektórym ludziom - prawie zapomniałem o tej części.

Tibiopedia/FunTibia: Oggy, Oggy... nie łatwiej byłoby powiedzieć, że przeprowadzałbyś inspekcję żeńskich domów albo może jakich gorących dziewczyn? Wiesz, mógłbyś nazwać się wtedy FBI (kobiecy inspektor do ciała). FBI - superbohater - jedna rzecz.

Ogrey: Haha, masz mnie, Romano. Po tym wszystkim, dalej jestem biednym mężczyzną...

TibiaWiki: Czy często odwiedzasz strony fanowskie? Które strony fanowskie odwiedzasz/ które najczęściej?

Koortynatorem stron fanowskim jest Rejana, ja nie odwiedzam stron fanowskich za często, skupiam się na innych zadaniach. Raz w tygodniu spotykają się Comunity Managerowie i rozmawiają o tym co dzieje się w społeczności, czy to na forum Tibii lub na stronach fanowskich. Jestem więc zdecydowanie na bieżąco. Jednak na specjalne okazje odwiedzam strony fanowskie. Na przykład podczas zamkniętych testów dla klienta Flash. Chciałem sprawdzić najnowsze raporty i wiadomości oraz obejrzeć filmy generowane przez społeczność, więc odwiedzałem wtedy strony fanowskie. Powiem, że nie mam ulubionej strony fanowskiej. To zazwyczaj zależy od informacji, które szukam, więc w tym względzie jestem szczery. Wysoko cenie sobie na bieżąco dodawane informacje, a jak jestem w podróży, chciałbym zobaczyć strony fanowskie korzystające z Twittera, dzięki któremu można rozprzestrzenić wiele ciekawych rzeczy.
obrazek

TibiaWiki: Jako gracz, zarejestrowałeś się na jakąś strone fanowską lub forum? Jeśli tak, to jaka to strona? Udzielasz się na niej?

Nie jako gracz. Rejestrowałem się jako CM Ogrey tu i tam, zwłaszcza w przypadku konkursów, ale jako gracz nie mam zbyt dużo wolnego czasu i nie pozwala mi to na zaangażowanie się w te wszystkie rzeczy, które dzieją się wokół Tibii w ostatnich latach.
obrazek

TibiaLottery: Jaki jest Twój ulubiony numer?

To proste: 30. Zakochałem się w mojej żonie 30 sierpnia. Każdego 30 dnia miesiąca zwykle robimy coś razem, idziemy na kolacje, czy coś innego.

Nie spodziewałeś się mnie proponując historię w ten sposób, czyż nie?

Tibiopedia/FunTibia: Dziekujemy jeszcze raz i powodzenia, Captain Oggy!
obrazekobrazek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz